Loading...

Bijzondere vergaderlocatie in een voormalige tabaksveiling in Amsterdam

TOBACCO Theater Amsterdam
  • Ruimte voor 600 personen
  • Prijs vanaf € 395,-
  • Theatergebouw
  • In de cultuurstraat van Amsterdam

Check beschikbaarheid & prijs
Je hebt direct contact met de locatie

TOBACCO Theater is een magistrale locatie in hartje Amsterdam voor events & livestream.

Origineel omdat:

  • Een voormalige tabaksveiling omgetoverd tot een moderne, industriële congres- en meetinglocatie
  • Twee fully equipped livestream studios plús 8 styling studio’s
  • Een indrukwekkende eventlocatie in de culturele hoofdstraat van Amsterdam
  • Industrieel, fris en stoer
  • De liefde voor detail en historie spat van de muren af!

Wat je moet weten:

  • Ruimte voor 600 personen
  • 10 prachtige zalen met eigen identiteit
  • Eenvoudig te bereiken met het openbaar vervoer. Op 1 minuut loopafstand stoppen de tram en metro die u in enkele minuten naar het centraal station brengen.
  • Betaald parkeren in de omgeving
  • Exclusief af te huren
  • Overnachten mogelijk in nabijgelegen hotels

Details:

‘TOBACCO – Livestream Studios Amsterdam’ beschikt over twee fully equipped hybride Livestream Studios plus maar liefst ácht Styling Studios.
Een gepassioneerde club medewerkers met een eigen keuken-equipe op Michelin niveau die altijd op zoek zijn naar nieuwe avonturen met haar hooggeëerde gasten fysiek én online. TOBACCO is de afgelopen jaren dan ook het trotse toneel geweest van vele machtige internationale (livestream)- events. Niet voor niets is TOBACCO het afgelopen jaar verkozen tot de meest innovatieve locatie van Nederland.

We werken nu ruim 12 jaar samen met de technische top binnen de internationale AV-sector met een gemiddelde waardering van 9,4. Zeker iets om trots op te zijn en tevens een vertrouwd signaal naar onze boekers en bezoekers die we verwelkomen in onze twee fully equipped Livestream Studios plús acht Styling Studios. Een technisch hybride hoogstandje met een stoere, creatieve uitstraling dat zijn gelijke in Amsterdam niet kent. Zet de livestream-angsten maar eens opzij en boek dan ook maar gelijk het beste van het beste. Dit is de tijd om nieuwe kansen te zien en die dan ook keihard bij de lurven te grijpen. Maak dan ook gebruik van de aller beste techniek, ervaren technici, onze creatieve organisatoren en de industriële setting die durf en innovatie uitstraalt. Bereik met de livestream meer klanten, inclusief het publiek dat fysiek aanwezig kan zijn, als nooit tevoren met uw hybride congres, product- bedrijfspresentatie of event. Wij faciliteren de livestream events met het snelste glasvezelnetwerk van Amsterdam (een up-en download fiber snelheid tot 998Mbit). No limits and the max in viewers online. Glashelder en zonder storing.

“De combinatie van een fantastische keuken op Michelin niveau en personeel dat met een glimlach de gasten tegemoet treedt, is uniek in Amsterdam.”

Eerste evenementenlocatie met een Michelin Chef in haar keuken

Chef Dennis Huwaë van TOBACCO te Amsterdam heeft sinds maart 2021 de eervolle vermelding van Michelin achter zijn naam gekregen. Voor de mede-eigenaar van Restaurant Daalder en verantwoordelijk voor de catering van deze bijzondere vergader- en eventlocatie is dit een enorme opsteker voor niet alleen TOBACCO, maar de gehele evenementenbranche.

Omgeving:

Het TOBACCO Theater is een indrukwekkend pareltje gelegen in de culturele hoofdstraat van Amsterdam, de Nes. Je verwacht het niet, maar TOBACCO Theater heeft negen prachtige zalen met de acht meter hoge Theaterzaal als blikvanger.

Origineel vergaderen:

Prijs vanaf € 395,-

Vraag vrijblijvend een offerte aan, direct bij de eigenaar

  • Dit veld is voor validatie doeleinden en moet ongewijzigd blijven.